
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | A-klasse 180 90kW Automaat Pano Ambition |
| brensel: | bensin |
| makt: | 90 kW |
| motorstørrelse: | 1595 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2018 / 2 |
| kilometerstand: | 264.066 KM |
| : | € 7.800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | bestelauto |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.295 kg |
| skader: | bumper voorschade achterscherm deur-achter deur-voor främre vänstra stänkskärm venstre side skadet achterlichten-rechts bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| særegenheter: | Wok Melding Geen INruil! |
