
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Countryman Cooper SE 1.5 92kW Automaat Pano ALL4 |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 1499 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2020 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 13-12-2027 |
| kilometerstand: | 68.317 KM |
| : | € 10.950 |
| : | € 10.500 |
| : | € 10.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.690 kg |
| skader: | bumper motorkap radiateur-kapot voorschade achterklep achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
