| egen identifikasjon: | V1202616217 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 320i 2.0 16V (N20-B20B) [135kW] (03-2012/10-2018)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 135 kW |
| motorstørrelse: | 1997 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 5 |
| kilometerstand: | 277.247 KM |
| : | € 3.995 |
| : | € 3.450  |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA3B11070J40**** |
| motorkode: | N20-B20B |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.395 kg |
| skader: | achter schade front schade motor managment lamp brandt.
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling