| egen identifikasjon: | 6495 |
| Merke: | Fiat |
| Mote modell: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| brensel: | bensin |
| makt: | 78 kW |
| motorstørrelse: | 1368 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| MOT godkjent til og med: | 08-04-2026 |
| kilometerstand: | 192.042 KM |
| : | € 1.275 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.035 kg |
| CO2-utslipp: | 134 g/km |
| særegenheter: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011
Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativer
Kollisjonsputer
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
Underholdning
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Komfort (interiør)
- boardcomputer
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (utvendig)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ytre
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
- sport-onderstel
Interiør
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Lichtmetalen velgen 15"
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag(s) knie
Alarm klasse 1(startblokkering)
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdsteunen achter
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel