
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Mégane 1.5 dCi 110 Combi/o 4Dr Diesel 1.461cc 81kW (110pk) FWD |
| brensel: | diesel |
| makt: | 81 kW |
| motorstørrelse: | 1461 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2013 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 25-03-2027 |
| kilometerstand: | 265.424 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.283 kg |
| skader: | achterscherm motorschade distributie riem geknapt |
| særegenheter: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD
1.2 16V TCE 115 Combi/o 4Dr Benzine 1.197cc 85kW (116pk) FWD