
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | V-90 2.0T5 187kW Automaat Pro |
| brensel: | bensin |
| makt: | 187 kW |
| motorstørrelse: | 1969 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2017 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 20-11-2026 |
| kilometerstand: | 138.393 KM |
| : | € 14.950 |
| : | € 13.950 |
| : | € 13.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.747 kg |
| skader: | bumper motorkap voorruit voorschade passagierairbag-stuk stoelairbag-links-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
