| egen identifikasjon: | V1202615548 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] (09-2009/03-2017) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 10 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF30E5FS0BS21**** |
| motorkode: | EP6C(5FS) |
| girkassekode: | 20DP56 |
| farge: | ktv noir perla nera-met. |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.447 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
koplamp sproeiers
metallic lak
pdc
rege=
nsensor