| egen identifikasjon: | V1202615225 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1781 CC |
| 1. opptak: | 2009 / 3 |
| kilometerstand: | 286.588 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ8K39A20**** |
| motorkode: | CCUA |
| girkassekode: | LLV |
| farge: | lz9y phantomschwarz-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.445 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem