| egen identifikasjon: | V1202615525 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XER(Euro 6)) [66kW] (09-2014/12-2019) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 1398 CC |
| 1. opptak: | 2017 / 11 |
| kilometerstand: | 130.147 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0V0XEP68J401**** |
| motorkode: | B14XER(Euro 6) |
| girkassekode: | MDG |
| farge: | gk3 son of a gun |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.063 kg |
alternativer
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak