| egen identifikasjon: | V1202613373 |
| Merke: | Suzuki |
| Mote modell: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 996 CC |
| 1. opptak: | 2015 / 2 |
| kilometerstand: | 229.243 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | MMSLFE62S0010**** |
| motorkode: | K10C |
| girkassekode: | ZIE BAK |
| farge: | ztu mineral grey |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 790 kg |
alternativer
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v