
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A4 Avant 3.0TDI 150kW Automaat S Edition |
| brensel: | diesel |
| makt: | 150 kW |
| motorstørrelse: | 2967 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2013 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 28-02-2027 |
| kilometerstand: | 379.975 KM |
| : | € 6.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.615 kg |
| skader: | achterklep achterschade bumper auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
