
| egen identifikasjon: | 18-HXR-1 |
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | C-klasse 180 K Kompressor Estate Avantgarde |
| brensel: | bensin |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 1597 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2009 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 13-07-2026 |
| kilometerstand: | 234.893 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WDD2042451F32**** |
| farge: | zilver |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| antall kollisjonsputer: | 6 |
| vekt: | 1.445 kg |
| skader: | achterklep achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Avantgarde-uitvoering lederen bekleding climatronic cruise control regensensor NAP boekjes en sleutels compleet |
Estate 180 AUTOMAAT Business Solution Plus Upgrade Edition