
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | ID.3 58kWh 150kW First Plus |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 150 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2020 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 06-11-2026 |
| kilometerstand: | 104.422 KM |
| : | € 10.600 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.694 kg |
| skader: | bumper koplamp-links voorschade achterscherm deur-achter deur-voor dorpel främre vänstra stänkskärm venstre side skadet alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
First Plus 58 kWh LED Apple/Android Camera Cruise LRHZ SHZ
