| egen identifikasjon: | V1202616046 |
| Merke: | Nissan |
| Mote modell: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 65 kW |
| motorstørrelse: | 1386 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 3 |
| kilometerstand: | 265.883 KM |
| : | € 1.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | SJNFAAE11U203**** |
| motorkode: | CR14DE |
| farge: | rood |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.067 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling