| egen identifikasjon: | V1202616301 |
| Merke: | Suzuki |
| Mote modell: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 185 kW |
| motorstørrelse: | 3600 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 11 |
| kilometerstand: | 251.900 KM |
| : | € 3.450 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | 2S3DB21727610**** |
| motorkode: | H36A |
| farge: | wit |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.749 kg |
| skader: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a