| egen identifikasjon: | V1202615627 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| brensel: | diesel |
| makt: | 77 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2018 / 4 |
| kilometerstand: | 214.183 KM |
| : | € 2.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0L6WZR1BJ963**** |
| motorkode: | A16FDH(Euro 5) |
| farge: | niet van toepassing |
| vekt: | 1.405 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling