
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Mégane E-Tech 60kWh 160kW Comfort Range Techno |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 160 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2025 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 03-06-2029 |
| kilometerstand: | 22.401 KM |
| : | € 14.950 inkl. mva |
| : | € 14.950 |
| : | € 12.650 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.619 kg |
| skader: | bumper motorkap voorruit voorschade främre vänstra stänkskärm venstre side skadet wielophanging-links passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
EV60 218Pk 3FASE Optimum Charge Iconic *Navi/Clima/Camera/Stoelverwarming
No Active crash mode Urban Range Evolution 40 kWh
No Active crash mode SOH 95% EV60 Optimum Charge Business Ed.
