
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Golf R 2.0TSI 245kW Automaat 4-Motion R |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 245 kW |
| motorstorlek: | 1984 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2025 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 01-07-2029 |
| vägmätaravläsning: | 7.489 KM |
| : | € 34.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.448 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap voorschade Främre stänkskydd vänster achterscherm deur-voor vänster sida skadad achterlichten-links achterschade dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk stoelairbag-rechts-stuk auto-is-verrijdbaar Nieuwprijs €87881 |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
