| egen identifiering: | V1202616182 |
| varumärke: | Mazda |
| modell: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 58 kW |
| motorstorlek: | 1388 CC |
| 1: a antagning: | 2003 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 270.204 KM |
| : | € 895 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| motorkod: | FXJA |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.025 kg |
| skadestånd: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
alternativ
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a