| egen identifiering: | V1202616046 |
| varumärke: | Nissan |
| modell: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 65 kW |
| motorstorlek: | 1386 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 265.883 KM |
| : | € 1.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | SJNFAAE11U203**** |
| motorkod: | CR14DE |
| Färg: | rood |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.067 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling