
| egen identifiering: | 32-HDV-7 |
| varumärke: | Renault |
| modell: | Twingo 1.2-16V Dynamique |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 56 kW |
| motorstorlek: | 1149 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 10 |
| MOT godkänd till och med: | 18-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 138.115 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF1CN0A053836**** |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 930 kg |
| skadestånd: | bumper bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen stoel linksvoor |
| särdrag: | compleet-kenteken Nette auto met weinig kilometers gereden! |