| egen identifiering: | V1202615225 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1781 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 286.588 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WAUZZZ8K39A20**** |
| motorkod: | CCUA |
| växellåda kod: | LLV |
| Färg: | lz9y phantomschwarz-met. |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.445 kg |
alternativ
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem