| egen identifiering: | V1202615620 |
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2006 / 4 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF7PMCFAC8902**** |
| motorkod: | 1KR-FE(CFB) |
| växellåda kod: | C550 |
| Färg: | ktb gris gallium-met. |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 795 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak