| egen identifiering: | V1202607103 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2006 / 10 |
| vägmätaravläsning: | 210.025 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JTDKG18C90N10**** |
| motorkod: | 1KR-FE |
| växellåda kod: | C551A |
| Färg: | 068 white |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 815 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
elek ramen v