| egen identifiering: | V1202615525 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XER(Euro 6)) [66kW] (09-2014/12-2019) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1398 CC |
| 1: a antagning: | 2017 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 130.147 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | W0V0XEP68J401**** |
| motorkod: | B14XER(Euro 6) |
| växellåda kod: | MDG |
| Färg: | gk3 son of a gun |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.063 kg |
alternativ
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak