| egen identifiering: | V1202615548 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] (09-2009/03-2017) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 88 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 10 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF30E5FS0BS21**** |
| motorkod: | EP6C(5FS) |
| växellåda kod: | 20DP56 |
| Färg: | ktv noir perla nera-met. |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.447 kg |
alternativ
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
koplamp sproeiers
metallic lak
pdc
rege=
nsensor