| egen identifiering: | V1202608218 |
| varumärke: | Nissan |
| modell: | Juke Juke (F15) SUV 1.6 16V (HR16DE) [86kW] (06-2010/12-2019) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 86 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 11 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | SJNFBAF15U601**** |
| motorkod: | HR16DE |
| växellåda kod: | ZIE BAK |
| Färg: | kad grey-met. |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.115 kg |
alternativ
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak