| egen identifiering: | V1202613373 |
| varumärke: | Suzuki |
| modell: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 996 CC |
| 1: a antagning: | 2015 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 229.243 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | MMSLFE62S0010**** |
| motorkod: | K10C |
| växellåda kod: | ZIE BAK |
| Färg: | ztu mineral grey |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 790 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v