| egen identifiering: | V1202615471 |
| varumärke: | Seat |
| modell: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1784 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 217.049 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| motorkod: | CDAA |
| växellåda kod: | MGL |
| Färg: | lw5t azul nayara-met. |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.425 kg |
alternativ
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak