| egen identifiering: | V1202615130 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 130 kW |
| motorstorlek: | 2393 CC |
| 1: a antagning: | 2006 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 262.841 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WAUZZZ4F97N06**** |
| motorkod: | BDW |
| växellåda kod: | JZF |
| Färg: | ly7g quarzgrau-met. |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.530 kg |
alternativ
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven