| egen identifiering: | V1202615385 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 51 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2014 / 7 |
| vägmätaravläsning: | 321.872 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF3PSCFBBER00**** |
| motorkod: | 1KRFE(CFB) |
| växellåda kod: | C553 |
| Färg: | kwd blanc lipizan |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 835 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v