| egen identifiering: | V1202614991 |
| varumärke: | Seat |
| modell: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V EcoFuel (CPGA(Euro 6)) [50kW] (10-2012/07-2019)= |
| bränsle: | LPG |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2013 / 10 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VSSZZZAAZED30**** |
| motorkod: | CPGA(Euro 6) |
| växellåda kod: | NZF |
| Färg: | ly3d tornado rot |
| vikt: | 931 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen
pdc
s=
tart/stop systeem