
| egen identifiering: | 31791 |
| varumärke: | Ford |
| modell: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 107 kW |
| motorstorlek: | 1999 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2007 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 08-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 118.924 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zilver |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.294 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland