
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 118i 100kW Automaat High Executive |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1499 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 26-01-2027 |
| vägmätaravläsning: | 37.353 KM |
| : | € 13.900 |
| : | € 12.900 |
| : | € 12.900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | Pärla |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.295 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster deur-achter deur-voor dorpel vänster sida skadad auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
