| egen identifiering: | V1202614926 |
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 90 kW |
| motorstorlek: | 1595 CC |
| 1: a antagning: | 2016 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 155.379 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WDD1173421N40**** |
| motorkod: | M270.910 |
| växellåda kod: | 724002 |
| Färg: | 191 kosmosschwarz-met. |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.330 kg |
alternativ
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem