| varumärke: | Toyota |
| modell: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2010 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 10-01-2027 |
| vägmätaravläsning: | 220.803 KM |
| : | € 1.650 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 805 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter dorpel bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
Komfort (interiör)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Exteriör
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Belysning
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
twee sleutels aanwezig + NAP