| egen identifikasjon: | V1202615471 |
| Merke: | Seat |
| Mote modell: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1784 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| kilometerstand: | 217.049 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| motorkode: | CDAA |
| girkassekode: | MGL |
| farge: | lw5t azul nayara-met. |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.425 kg |
alternativer
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak