| egen identifikasjon: | V1202615130 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 130 kW |
| motorstørrelse: | 2393 CC |
| 1. opptak: | 2006 / 11 |
| kilometerstand: | 262.841 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ4F97N06**** |
| motorkode: | BDW |
| girkassekode: | JZF |
| farge: | ly7g quarzgrau-met. |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.530 kg |
alternativer
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven