| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2010 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 10-01-2027 |
| kilometerstand: | 220.803 KM |
| : | € 1.650 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 805 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter dorpel bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
Komfort (interiør)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
Komfort (utvendig)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Ytre
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Belysning
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
twee sleutels aanwezig + NAP