| egen identifikasjon: | V1202614243 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 10 |
| kilometerstand: | 164.978 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA1A11020E91**** |
| motorkode: | N13-B16A |
| girkassekode: | GS617BG |
| farge: | 300 alpine white |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.265 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
pdc=
regensensor