| egen identifikasjon: | V1202614245 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 330e (B48-B20A) [185kW] (11-2015/10-2018) |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 185 kW |
| motorstørrelse: | 1998 CC |
| 1. opptak: | 2016 / 11 |
| kilometerstand: | 185.000 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA8E11020K82**** |
| motorkode: | B48-B20A |
| girkassekode: | GA8P75HZ |
| farge: | 668 schwartz 2 |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.635 kg |
alternativer
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem