| egen identifikasjon: | V1202612101 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | X3 X3 (E83) SUV 3.0sd 24V (M57-D30(306D5)) [210kW] (09-2006/08-2008) |
| brensel: | diesel |
| makt: | 210 kW |
| motorstørrelse: | 2993 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 11 |
| kilometerstand: | 264.997 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBAPD72070WD5**** |
| motorkode: | M57-D30(306D5) |
| girkassekode: | GA6HP26Z |
| farge: | grijs a08 silbergrau metallic |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.850 kg |
alternativer
19 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen=
metallic lak
pdc
regensensor