| egen identifikasjon: | V1202615620 |
| Merke: | Citroën |
| Mote modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2006 / 4 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF7PMCFAC8902**** |
| motorkode: | 1KR-FE(CFB) |
| girkassekode: | C550 |
| farge: | ktb gris gallium-met. |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 795 kg |
alternativer
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak