| egen identifikasjon: | V1202614926 |
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 90 kW |
| motorstørrelse: | 1595 CC |
| 1. opptak: | 2016 / 6 |
| kilometerstand: | 155.379 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WDD1173421N40**** |
| motorkode: | M270.910 |
| girkassekode: | 724002 |
| farge: | 191 kosmosschwarz-met. |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.330 kg |
alternativer
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem