| egen identifikasjon: | V1202610667 |
| Merke: | Nissan |
| Mote modell: | Almera Almera Tino (V10M) MPV 1.8 16V (QG18DE) [85kW] (12-2002/02-2006) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 85 kW |
| motorstørrelse: | 1769 CC |
| 1. opptak: | 2005 / 12 |
| kilometerstand: | 232.215 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VSKTBAV10U020**** |
| motorkode: | QG18DE |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.280 kg |
| skader: | schades rondom=20
|
alternativer
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v/a
metallic lak