| egen identifikasjon: | V1202609873 |
| Merke: | Smart |
| Mote modell: | Forfour Forfour (453) Hatchback 5-drs 1.0 12V (M281.920) [52kW] (07-2014/...)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 52 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| 1. opptak: | 2017 / 1 |
| kilometerstand: | 65.230 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WME4530421Y10**** |
| motorkode: | M281.920 |
| girkassekode: | 700120 |
| farge: | edco graphite grey-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 875 kg |
alternativer
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen=
metallic lak
start/stop systeem