| egen identifiering: | V1202616017 |
| varumärke: | Seat |
| modell: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 44 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2015 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 111.003 KM |
| : | € 3.995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VSSZZZAAZED32**** |
| motorkod: | CHYA |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 840 kg |
| skadestånd: | achter schade schades rondom=20
|
alternativ
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak