| egen identifiering: | V1202616301 |
| varumärke: | Suzuki |
| modell: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 185 kW |
| motorstorlek: | 3600 CC |
| 1: a antagning: | 2007 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 251.900 KM |
| : | € 3.450 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | 2S3DB21727610**** |
| motorkod: | H36A |
| Färg: | wit |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.749 kg |
| skadestånd: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a