| egen identifiering: | V1202615921 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [63kW] (08-1999/11-2005) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1299 CC |
| 1: a antagning: | 2000 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 265.551 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JTDKW12390301**** |
| motorkod: | 2SZFE |
| Färg: | geel |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 885 kg |
| skadestånd: | schades rondom=20
|
alternativ
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak