| egen identifikasjon: | V1202612907 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 125 kW |
| motorstørrelse: | 1984 CC |
| 1. opptak: | 2008 / 8 |
| kilometerstand: | 319.854 KM |
| : | € 1.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ4F18N16**** |
| motorkode: | BPJ |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.595 kg |
| skader: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
alternativer
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a